Kapela HLASOPLET slaví 20 let od svého založení. Mužské vokální kvinteto zpívá acappella, tedy bez doprovodu hudebních nástrojů. V dnešní době již druhá generace zpěváků navazuje na původní uskupení, založené Zdeňkem Lahodou a Davidem Vaňáčem. V repertoáru tak máme řadu osvědčených starších českých i světových hitů např. Písnička pro Zuzanu nebo Jezdím bez nehod, ale i skladby velmi moderní, např. medley písní Eda Sheerana či Imagne dragons.

Stálým hostem kapely je skvělý beatboxer BEATSOLČY, který zvuk kapely posouvá ještě daleko modernějším směrem a přitahuje tak pozornost i mladého publika. Současně si s námi můžete užít autorskou tvorbu Hlasopletu v podobě jedinečného alba vánočních písní Betlém, aneb České Vánoce A Cappella (Multisonic, 2014), které veselým způsobem představuje jednotlivé účastníky Betléma jako Josef, Panna Maria, ale i oslík, kráva, vůl, nebo sněhulák. Vybroušené hudební aranže připravuje zakládající člen, skvělý basista, David Vaňáč.

Nejdůležitější ale stále zůstává obrovská radost z každého vystoupení, která se dotýkají srdcí našich posluchačů... v kombinaci se skvělými zpěváky máte záruku, že se s Hlasopletem vždy budete bavit...